Obóz w Dźwirzynie zakończony

Ufff… Co to był za obóz. Dźwirzyno nie zawiodło nas pod żadnym względem. A najważniejsze, że dopisała nam pogoda, bo 90% z naszych treningów odbywała się na świeżym powietrzu.

Przez dwa tygodnie pobytu nad Polskim morzem pracowaliśmy nad wydolnością i siłą. Ciężkie i wymagające treningi przeplatane były odpoczynkiem i dobrą zabawą, a praktycznie każde poranne zajęcia zakończone były kąpielą w morzu.

Wspólnie byliśmy w parku linowym, jeździliśmy na rowerach i pływaliśmy na kajakach. Urządziliśmy turniej siatkówki plażowej, jedliśmy kiełbaski, a w ramach odnowy biologicznej skorzystaliśmy z basenu w Hotelu Senator w Dźwirzynie.

Krótko mówiąc na nudę nie narzekaliśmy 🙂 Zmęczone, ale szczęśliwe nasze dziewczyny wróciły do Jeleniej Góry.

Teraz czas na treningi w hali.

Start rozgrywek pod koniec września.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *