Nowe stroje od naszych sponsorów

Sezon 2021/2022 zaczęliśmy 25 września. Wtedy też po raz pierwszy zaprezentowaliśmy się z nowych strojach, które zostały ufundowane przez naszych sponsorów.

Stroje meczowe – Questsport Sp. z o.o.

MKS Karkonosze Jelenia Góra trzeci sezon uczestniczy w rozgrywkach I ligi piłki ręcznej kobiet, a firma QUESTSPORT Sp. z o.o. po raz kolejny specjalnie dla nas uszyła stroje meczowe. Zawodniczki grające w polu przed jeleniogórską publicznością zagrały w niebieskich koszulkach, z kolei w Krakowie wystąpiły w strojach czarnych. Nasze bramkarki mają do wyboru bluzy w kolorze bordowym i limonkowym.

Firma Quest zajmuje się produkcją wysokiej klasy odzieży sportowej, dedykowanej głównie dla osób uprawiających sporty rowerowe. Na ich stronie znajdziecie wiele produktów dla sportowców.

https://questsport.shop/

Dresy rozgrzewkowe – Termy Cieplickie Sp. z o.o.

Termy Cieplickie wspierają piłkarki ręczne już od wielu lat, w tym sezonie dzięki nim dziewczyny podczas rozgrzewek, prezentacji czy przebywając na ławce będą prezentowały się jednakowo wspaniale.

https://www.termycieplickie.pl/

Stroje reprezentacyjne – Karkonoska Państwowa Szkoła Wyższa
w Jeleniej Górze

Żeby nie tylko na parkiecie dziewczyny wyglądały dobrze, nasz wieloletni partner Karkonoska Państwowa Szkoła Wyższa w Jeleniej Górze ufundowała dla naszej drużyny cały komplet strojów reprezentacyjnych. Czarne leginsy i niebiesko żółte bluzy sprawią, że każdy wyjazd będzie dla nas przyjemnością.

http://www.kpswjg.pl/

Dodatkowo od Urzędu Miasta Jeleniej Góry otrzymaliśmy koszulki z nowym logo, które są idealnym dopełnieniem stroju reprezentacyjnego.

Wszystkim sponsorom i partnerom bardzo dziękujemy, mamy nadzieje, że nowe stroje przyniosą nam szczęście w rozgrywkach!

Zdjęcia: Przemek Kaczałko i MKS Karkonosze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *