Wysoka wygrana z Krapkowicami

W rozegranym w sobotę 11 grudnia, w hali przy ulicy Złotniczej 12 meczu 10 kolejki bez najmniejszych problemów pokonaliśmy zespół KS Otmęt Krapkowice, a tym samym po raz kolejny w sezonie 2021/2022 mogliśmy cieszyć się z wygranej.

Od samego początku spotkanie przebiegało pod nasze dyktando. Nie mieliśmy najmniejszych problemów ze zbudowaniem przewagi, a także systematycznym jej powiększaniem.

To był mecz, w którym każda z zawodniczek dołożyła swoją cegiełkę do wygranej. Świadczy o tym fakt, że 11 z 13 zawodniczek, które znalazły się w kadrze meczowej zdobyły choć jedną bramkę. Swoje pierwsze punkty zdobyła nawet nasza bramkarka Izabela Prudzienica, która w tym meczu po raz pierwszy wystąpiła nie tylko na swojej nominalnej pozycji, ale także kilka minut spędziła na kole, skąd zdobyła bramkę.

Po raz kolejny najwięcej bramek dla naszego zespołu zdobyła Joanna Załoga, trafiając do siatki przeciwniczek aż 8 razy. Bardzo dobrze prezentowały się również skrzydłowe Agnieszka Kowalska i Julia Pędziwiatr, które razem zdobyły 11 bramek.

Najwięcej problemów mieliśmy między 40 a 50 minutą meczu, kiedy to w naszą grę wkradło się rozprężenie, a Otmęt zdobył 5 bramek z rzędu. Mimo to w dalszym ciągu nasza przewaga wynosiła najmniej 10 bramek.

Poradziliśmy sobie z chwilowym przestojem i mecz zakończyliśmy z wynikiem 39 – 23.

Bramki dla Karkonoszy zdobyły:
Natalia Gabryś 2, Marta Mazurkiewicz 3, Nikola Jarosz 1, Agnieszka Kowalska 5, Sabina Gałuszka 3, Sabina Kobzar 2, Joanna Załoga 8, Julia Pędziwiatr 6, Oliwia Przystalska 4, Karolina Muras 3, Izabela Prudzienica 2

Spotkanie z KS Otmęt Krapkowice było ostatnim w 2021 roku rozegranym w Jeleniej Górze. Najbliższy mecz na Złotniczej zaplanowany jest dopiero na 19 lutego 2022.

W międzyczasie 3 mecze rozegramy na wyjazdach. Kolejno w Chorzowie, Olkuszu i Legnicy.

Poniżej linki do artykułów i galerii:
https://www.jelonka.com/wysokie-zwyciestwo-karkonoszy-101751
https://jg24.pl/?txt=50959&title=na_luzie_w_przedswiatecznym_rytmie

Zdjęcia: Tomasz Raczyński, Jelonka.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *