Udany początek II rundy

W sobotę 26 lutego w Gliwicach rozegraliśmy nasz pierwszy pojedynek w II rundzie rozgrywek.

Spotkanie na Śląsku to mecz 14 kolejki, a tym samym 3 mecz w rundzie rewanżowej. Dla nas była to jednak dopiero pierwsza okazja do zdobycia punktów w II części sezonu.

Udało się zrealizować przedmeczowe założenia i do Jeleniej wracaliśmy w wyśmienitych nastrojach.

Od pierwszych minut spotkania widać było przewagę biało-niebieskich. Wynik otworzyła Agnieszka Kowalska, a tuż za nią bramkę zdobyła Joanna Załoga. W dość szybkim czasie udało się nam wypracować przewagę, którą systematycznie do końca pierwszej połowy, powiększaliśmy. Dobra gra w obronie i konsekwentna gra w ataku sprawiły, że nasza gra była nie tylko skuteczna, ale i miła dla oka.

Na przerwę schodziliśmy z wynikiem 15:24.

W drugiej części spotkania, nie było już tak widowiskowo. Po zmianie stron zaliczyliśmy słabszy moment, za to zespół gospodyń radził sobie lepiej . Udało im się nawet zmniejszyć przewagę do 3 bramek, ale w żaden sposób nie zagroziło to wynikowi.

Ostatecznie mecz zakończył się 29-34 na naszą korzyść.

Bramki dla Karkonoszy zdobyły:
Agnieszka Kowalska 11, Sabina Gałuszka 1, Sabina Kobzar 7, Joanna Załoga 8, Julia Pędziwiatr 2, Martyna Michalak 4, Oliwia Przystalska 1.

Spotkaniem z SPR Sośnica Gliwice rozpoczęliśmy zmagania w rundzie rewanżowej.

Przed nami kolejne mecze, a najbliższy z nich już w piątek o 16:30 w Legnicy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *