Mecz z Wrocławiem i zbiórka dla Ukrainy

W piątek 11 marca o godzinie 19:00, awansem rozegramy mecz 17 kolejki rozgrywek.
Naszym przeciwnikiem będzie zespół AZS AWF Handball Wrocław, który obecnie zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. Wrocławianki wygrały w tym sezonie tylko jeden mecz, a mimo to na koncie mają 6 punktów. A to w związku z tym, że 3 razy przegrały pojedynki po rzutach karnych.

Mecz z AZS-em będzie naszym pierwszym od 11 grudnia w Jeleniej Górze!

Także po 3 miesięcznej przerwie zapraszamy wszystkich do kibicowania biało-niebieskim.

Podczas meczu dla dzieci będzie przygotowany specjalny kącik zabaw, gdzie najmłodsi kibice będą mogli rysować i pomalować sobie buzie 🙂

W przerwie meczu odbędzie się losowanie nagrody.
Wszyscy którzy przed wejściem kupią bilet (cena 10 zł, ulgowy 5 zł) będą mieli szansę wygrać bon do wykorzystania w Pizzerii Gazownia.

W związku z wojna u naszych wschodnich sąsiadów postanowiliśmy jakoś pomóc.

Jako sekcja piłki ręcznej złożyliśmy się i zakupiliśmy leki i środki opatrunkowe, które zostaną przetransportowane na Ukrainę.

Każdy kto również będzie chciał pomóc, będzie miał do tego okazje na meczu.

Przy wejściu na hale będziemy prowadzić zbiórkę leków i środków opatrunkowych, które w obecnej sytuacji są towarem deficytowym w ogarniętej wojną Ukrainie. A rannych i potrzebujących jest bardzo wielu…

Będziemy także rozdawać niebiesko-żółte wstążki, na znak solidarności z narodem Ukrainy, które będzie można przyczepić do kurtki lub bluzy.

Dodatkowo obywatele Ukrainy, którzy uciekając przed wrogą agresją znaleźli schronienie w Jeleniej Górze na nasz mecz wejdą za darmo, dotyczy to zarówno dorosłych i dzieci.

Bądźcie z nami i kibicujcie biało-niebieskim!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *