Pierwszy mecz sezonu 2022/2023

Już w najbliższą sobotę, 17 września 2022 o godzinie 17:00 w hali przy ulicy Złotniczej 12 w Jeleniej Górze, zainaugurujemy sezon 2022/2023.

Na własnym parkiecie podejmować będziemy jednego z tegorocznych beniaminków w naszej grupie, drużynę MKS Victoria Świebodzice.

W porównaniu do poprzedniego sezonu w naszej ekipie zaszło kilka zmian. Z zespołem pożegnały się Julia Pędziwiatr, Oliwia Przystalska, Natalia Gabryś oraz Martyna Michalak. W dalszym ciągu z kontuzjami walczą Karolina Muras i Sylwia Jasińska. Do zespołu dołączyła za to Justyna Domin, która do tej pory zajmowała się szkoleniem młodzieży w naszym klubie, a która postanowiła wrócić na parkiet. Zespół będzie się opierał na dobrze wszystkim znanym i zasłużonych zawodniczkach, do których należą min. Joanna Załoga, Sabina Kobzar oraz Marta Mazurkiewicz, a bramki w dalszym ciągu bronić będzie Martyna Wierzbicka. Nie zabraknie też wychowanek Sabiny Gałuszki i Nikoli Jarosz oraz Juniorek. Wszystkie nasze zawodniczki będzie można obejrzeć w akcji już za kilka dni.

Jak już większość z Was zdążyła się przyzwyczaić w związku ze zbliżającym się meczem przygotowaliśmy dla Was kilka atrakcji.

Pierwszą i dobrze Wam znaną jest konkurs facebookowy, w którym do wygrania będą bony do wykorzystania w Pizzerii Gazowani. Zabawa zacznie się w piątkowy wieczór przedmeczowy, a zakończy tuż przed pierwszym gwizdkiem.

Natomiast wszyscy, którzy przychodząc na mecz do hali kupią bilet wstępu – 10 zł normalny i 5 zł ulgowy, w przerwie spotkania wezmą udział w losowaniu dwóch biletów do kina Helios w Jeleniej Górze, które zostały ufundowane przez jednego z naszych patronów medialnych, Radio SuperNova Jelenia Góra.

Zapraszamy wszystkich do hali przy ulicy Złotniczej 12 i kibicowania naszym biało-niebieskim dziewczynom!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *