Sponsorzy w sezonie 2023/2024

Wielkimi krokami zbliżamy się do rozpoczęcia sezonu 2023/2024.

Już 24 września 2023 o godzinie 17:00 w Żorach zainaugurujemy Ligę Centralną Kobiet.
Przed nami bardzo duże wyzwanie nie tylko na parkietach w całej Polsce, ale także poza nimi. Od lipca funkcjonujemy bowiem jako odrębna jednostka, a na naszych barkach spoczywa bardzo wiele obowiązków.

Jednym z najważniejszych jest zapewnienie naszemu klubowi płynności finansowej.
Od momentu powołania do życia klubu MKS Vitamineo Jelenia Góra dwoimy się i troimy w rozmowach z naszymi dotychczasowymi sponsorami, a także w poszukiwaniu nowych.

Jesteśmy bardzo wdzięczni i szczęśliwi, że wszyscy nasi dotychczasowi sponsorzy i partnerzy postanowili przedłużyć współpracę z naszą sekcją.

Sponsorzy od wielu sezonów

Naszym głównym sponsorem w dalszym ciągu pozostaje Miasto Jelenia Góra. To za sprawą jego dofinansowania możemy funkcjonować i występować na parkietach Ligi Centralnej.
Kolejnym ważnym dla nas sponsorem jest spółka Termy Cieplickie, zarządzająca między innymi halą przy ulicy Złotniczej 12, która jest dla naszego zespołu niczym drugi dom.

Bardzo cieszy nas dalsza współpraca z firmami Matex Sp. z o. o., ECO Jelenia Góra Sp. z o.o. oraz KE-MA Sp. z o.o. które wspierają nas nieprzerwanie od kilku sezonów. Po przerwie do sponsorowania piłki ręcznej wróciła również Spółka Kupiecka Zabobrze.

Nasze zawodniczki w dalszym ciągu mogą szlifować swoją formę w siłowni Fabryka Fitness Club. Z kolei na mecze ligowe i nie tylko wozić nas będzie, według naszej opinii, najlepsza firma transportowa w okolicy – Szelux Travel.

Dzięki współpracy z Słoiki Catering w Szkle i Restauracją Szara Willa nasze dziewczyny w trasie zawsze będą miały przygotowane pyszne posiłki. Z kolei nasi kibice mogą liczyć na Pizzerie Gazownia, która funduje bony, które można wygrać w naszych konkursach.

Po raz kolejny stroje dla naszych dziewczyn projektowała i uszyła firma Quest, natomiast logowaniem bluz zajęła się firma MediaSport.

W gronie naszych sponsorów znajdują się także Park Trampolin Wild Jump, na wsparcie możemy liczyć również ze strony Pana Marka Obrębalskiego.

Nowi sponsorzy MKS Vitamineo Jelenia Góra

Szczególnie miło nam powitać w naszej handballowej rodzinie nowych sponsorów.
W tym sezonie dołączyli do nasz:
– firma Endego, która jest wiodącym polskim dostawcą usług inżynieryjnych i oprogramowania dla klientów na całym świecie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wspiera innowacje w wielu branżach – w sektorze motoryzacyjnym i innych;
– firma BGI Zremb Jelenia Góra, która zajmuje się wynajmem nieruchomości dla wszelkiego typu działalności, usługowej, handlowej czy produkcyjnej;
– firma Jeltech Sp. z o.o., która specjalizuje się w zakresie usług związanych z branżą budowlaną oraz elektryczną w zakresie projektowania, kosztorysowania, nadzorów inwestorskich, kierowania inwestycjami budowlanymi oraz wykonawstwa;
– firma Luxo.apartmenst, zajmująca się wynajmowaniem apartamentów w stolicy Karkonosze, jak również nad naszym pięknym morzem;
– spółka PWiK Wodnik Sp. z o.o., zajmująca się dostarczaniem wody oraz odbieraniem i oczyszczeniem ścieków w Jeleniej Górze;
– oraz firma Apart-Invest specjalizująca się w zarządzaniu wynajmem apartamentów w Szklarskiej Porębie.

Twoja firma też może nas wspierać!

Zależy nam na rozwoju naszego klubu i rozwoju naszych drużyn, a żeby to zapewnić musimy zgromadzić odpowiednie środki finansowe oraz wsparcie dla naszej działalności.

W związku z tym nie zaprzestajemy poszukiwania nowych sponsorów, firm i osób prywatnych, które chciałyby dołożyć swoją cegiełkę do budowania solidnej i trwałej jednostki, szkolącej młodzież i grającej na jak najwyższych szczeblach drużyny seniorskiej.

Start w rozgrywkach Ligi Centralnej Kobiet, daje nam możliwość promocji naszych sponsorów na terenie całego kraju, a transmisje spotkań na platformie TVCOM.pl, dają nam możliwość dotarcia do szerszej grupy potencjalnych klientów.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu mailowego – reczna@vitamineo.pl, z chęcią odpowiemy na pytania i zachęcimy do współpracy z nami!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *