Pierwsze punkty w Nowym Roku

20 stycznia 2023 sportowo rozpoczęliśmy Nowy Rok.
Na rozpoczęcie II rundy rozgrywek udaliśmy się do oddalonych o 55 kilometrów Świebodzic.

Początek meczu był poprawny w naszym wykonaniu, udało nam się wypracować nawet niewielką przewagę. Jednak w 20 minucie meczu młody i ambitny zespół Victorii przejął inicjatywę. Zdobył kilka bramek z rzędu i to on wyszedł na prowadzenie.
Na przerwę schodziliśmy z wynikiem 17-14 dla gospodyń.

W drugiej część spotkania przez większość czasu w dalszym ciągu prowadził zespół ze Świebodzic.
Jednak nie zamierzaliśmy się poddawać i dzielnie walczyliśmy. W 55 minucie w końcu doprowadziliśmy do remisu, a po chwili wyszliśmy nawet na jednobramkowe prowadzenie. Gra była zacięta. Końcówka meczu to dwa z rzędu niewykorzystane karne zawodniczek Victorii, dzięki którym zachowaliśmy przewagę. Jednak w ostatniej minucie meczu straciliśmy piłkę, a gospodynie wykorzystały to zdobywając wyrównującą bramkę.

Ponownie do wyłonienia zwycięzcy potrzebne były rzuty karne.
A tu po raz kolejny lepsze okazały się nasze zawodniczki. Wygraliśmy 2-4 i w 2023 roku zdobyliśmy pierwsze punkty.

MKS Victoria Świebodzice – MKS Karkonosze Jelenia Góra – 27-27 (k 2-4)


Galerie i artykuł dotyczący meczu znajdziecie również na portalu Jelonka.com, do którego link zostawiamy Wam poniżej:
https://www.jelonka.com/jak-zakonczyly-rok-tak-rozpoczely-nowy-112384

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *